Skoraj že tradicionalno, smo se tudi letos vsi zbrali na vroče poletno popoldne. Športno oblečeni so se otroci preizkusili na različnih postajah, lovili so rakce, skakali čez kolebnico, hitro prestavljali obroče, prenašali in ciljali različne predmete.

Na vseh postajah so se preizkusili tudi predstavniki vseh oddelkov in med vsemi smo izbrali najboljše tri, ki so se potegovali za naziv »Zmagovalec športnega popoldneva«.

Za osvežitev so poskrbele naše kuharice z odličnim domačim sladoledom in hladno lubenico.

Tik pred velikim finalom na stadionu  so si najstarejši otroci na glave nadeli maturantske kape in ponosno zapeli »Mini maturante«. Simbolično so ob koncu pesmi v zrak zalučali kape in naznanili svoje slovo.

Po zanimivem in napetem boju med tremi najboljšimi, smo dobili zmagovalca g. Bidermana, ki je poskrbel, da bo pokal še eno leto ostal v rokah Temno rdečih palčkov.

Mi pa se dobimo se točno čez leto dni na istem mestu.

Mihaela Zimšek

FOTOGRAFIJE SI LAHKO POGLEDATE V NAŠI GALERIJI:  https://vrtec-lipa.si/galerija-2/nggallery/album/zakljucek-mini-olimpijade