V mesecu aprilu je v našem oddelku Oranžnih palčkov potekal tematski sklop, ki je bil gibalno obarvan. Ta skupina se izredno rada giba, prav tako gibanje potrebujejo, zato se je naš tematski  sklop GREMO ŠPORTAT odlično odrezal. V tem mesecu smo omogočale in spodbujale gibalne dejavnosti, razvijale koordinacijo, ravnotežje, sproščeno izvajali naravne oblike gibanja, spoznavali in izvajali različne elementarne igre, usvajali osnovne načine gibanja z žogo in še bi lahko naštevala. Otrokom so bile gibalne dejavnosti zelo všeč, radi so jih izvajali in komaj čakali, da pride nov dan in z njim nove aktivnosti.

 

Evelin Podgoršek, Tanja Verbič Pasarič in Zala Mastnak Jurkošek

                                

 

                           

                        

          

 

 

 

 

           

(Skupno 184 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost