Najstarejši otroci vrtca Lipa so se tudi letos odzvali povabilu k aktivnemu sodelovanju na Tradicionalnem srečanju predšolskih otrok v spretnostnem poligonu z naslovom CICIBANIADA. To leto je že kar 42. obletnica prireditve pod sloganom »S športom proti zasvojenosti!«. Srečanje je potekalo v četrtek, 25.5.2023, na telovadišču in v telovadnici Športnega društva Gaberje. Preizkusili smo se v spretnostnem poligonu, ki je vseboval elemente teka, preskakovanja, premagovanja ovir (švedska klop in skrinja, stožci), plazenje (tunel) in dričanje po deski/toboganu. Prijavnina oz. vstopnina so bili tri plastični zamaški na otroka, ki je dobrodelnega pomena. Ob koncu je sledila podelitev medalj, ki jih je otrok predala sama Mlečna kraljica.

Veseli in hvaležni, da smo bili del športnega dogodka!

Klavdija, Mihela in Maruša 

                                

                        

 

       

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost