Naš kraj nam ponuja veliko možnosti za različne športne dejavnosti. Ker smo skupina prvega starostnega obdobja, je naša prva izbira sproščeno izvajanje naravnih oblik gibanja (hoja, tek ) na prostem. Najraje se odpravimo na sprehod, kjer opazujemo dogajanje okolice.

Tokrat pa smo se odločili, da na svoje gibalno dopoldne povabimo tudi otroke iz skupine Rožnati palček. Skupaj smo se odpravili na košarkarsko igrišče, ki nam je ponudilo različne možnosti za razvijanje naših gibalnih sposobnosti. Seveda ni manjkalo tudi veselja, saj smo s seboj prinesli presenečenje – napravo za pihanje milnih mehurčkov. Tu se je zabava šele začela – otroci so z navdušenjem opazovali nastajanje milnih mehurčkov, jih lovili, tekali za njimi in opazovali, kako so odleteli proti modremu nebu.

Seveda nismo pozabili na okrepčilo. Posladkali smo se z piškoti in odžejali z vodo, nato pa se utrujeni podali nazaj proti vrtcu, kjer nas je že čakalo kosilo.

 

Barbara, Jasmina, Jasna, Urška in Andreja

                         

 

                                 

 

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost