Jutranje meglice so se razblinile ob prvem snopu sončnih žarkov, ki so posijali na naše igrišče. V torek, 12. oktobra, nas je obiskala TETKA JESEN. Prinesla je jesensko listje in dobrote – jabolka, hruške, grozdje, zadišalo pa je tudi po jabolčnem zavitku in pečenem kostanju, ki sta nam ga spekla Renejev in Tinetov ati. S seboj je pripeljal tudi dedija iz Haloz. Tetka jesen je otroke  povabila k ogledu lutkovne igrice Razbita buča, k petju jesenskih pesmi in plesu okoli velike buče. Otroci so tekmovali v prevažanju buč s samokolnicami okoli ovir, izdelali so si kronice iz jesenskega listja, nastala pa je tudi prekrasna umetnina, ki so jo otroci naslikali z akrilnimi barvami na jedilno folijo. Po nekaj dneh še vedno krasi naše igrišče. Ker nas je sonce pošteno ogrelo, smo z veseljem sneli kape, odpeli jakne in še do kosila uživali v prosti igri na svežem zraku.

Ana, Karmen, Danijela, Urška

(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost