V vrtec Lipa Štore je septembra v našo skupino Rumeni palček prispelo 14 novih – najmlajših palčkov. Vsi so najprej s seboj pripeljali svoje očke ali mamice, da so jim razkazali svojo igralnico in se z njimi igrali. Skupaj smo raziskovali nove igrače in spoznavali nove prijatelje. Naši pogumni otroci so že po enem tednu uvajanja svoje starše puščali kar pred vrati igralnice, saj so se pri nas počutili dobro in varno. Sedaj, po treh tednih, v vrtcu tudi vsi otroci že spijo, čez dan pa že s prijatelji zganjajo norčije, včasih še malo pojokajo, predvsem pa se veliko smejijo in veselijo. Veliko pojemo in plešemo, obiskali smo telovadnico in bili smo že na našem prvem sprehodu, ki mu bodo sledili še mnogi. Rumeni palčki so nam obljubili, da bodo celo leto poslušni, radovedni, pikico nagajivi, da se bomo lahko vsi skupaj veliko novega naučili.

Mojca in Anja

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost